Predstavujeme Vám

River

Pokoj, harmónia, bezpečie... to robí domov domovom. River poskytuje nový rozmer moderného bývania, v ktorom si aj najnáročnejší prídu na svoje.
Nádherné okolie v lone prírody, kde sa novostavba nachádza, umožňuje trávenie voľného času všetkým vekovým kategóriám. Nájdete tu súkromné detské ihrisko, kde sa nemusíte báť o bezpečnosť svojich detí a pre športovcov je dostupné vonkajšie cvičisko.
River je najlepším spôsobom ako za okamih uniknúť z ruchu mesta. Na čerstvom vzduchu objavíte pokoj a dobijete energiu aj po náročnom dni.

Vytvorené na mieru

Pre Vás

Bytový dom vyniká nadčasovým dizajnom a praktickou dispozíciou, ktorú sa nám podarilo premyslieť tak, aby poskytovala dokonalý priestor na bývanie. Priestrannosť a dostatok svetla zabezpečí maximálne pohodlie a komfort pre trávenie času s rodinou.
Samozrejmosťou sú moderné loggie poskytujúce výhľad na krásnu okolitú zeleň a dostupné parkovanie rovno pri vchode. Mať všetko po ruke, bývať v tichom prostredí a navyše za dostupnú cenu, je investícia, ktorá sa oplatí.

Navyše má každý byt zabezpečené internetové pripojenie s rýchosťou do 300Mbps s možnosťou digitálnej televízie s viac ako 130 TV kanálmi. Viac informácií o službách si môžete prečítať na tomto odkaze.

Kontaktujte nás